/ 172 نظر / 69 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامان اعظم

خدایا !!! آنچه را که شایستۀ ماست ، مقدر نما... نه آنچه را که آرزوی ماست !!! چرا که اغلب آرزوهای ما کوچکتر از ... شایستگی های مقام انسانیت ماست .

مامان اعظم

سلام ترمهجان عزیزم ... امید که سر حال و سالم و دلخوش باشی . حال مادر گرامی باید رو به بهبودی کامل باشه . چرا که مهربانی چون تو پرستار ایشونه . معلومه که خیلی وقت می ذاری که حتی وقت پاسخگویی به نظرات رو هم نداری . همینکه می خونی و تایید می کنی خودشم خیلی وقت می بره . مرحبا که بیشتر وقتت رو برای مادر گرامی صرف می کنی . [بغل][گل][قلب]

فرزند آدم

سلام...من این حدیث رو تجربه کردم...ک امام صادق علیه السلام فرمودن...تجربه ی گناه........

احمد

بزرگترین دشمن شمع، ریسمانیست که در دل اوست. مراقب دشمن درونمان؛ "افکار منفی"٬ باشیم... دقایقی را که به عیبجویی دیگران می پردازیم؟ اگر صرف اندیشیدن به عیبهای خود کنیم فایده های زیادی می بریم که کوچکترین آن ، خودشناسی است!

مامان اعظم

امام باقر(ع) فرمود: من لم یبرأه الحمد لم یبرأه شیء؛ سوره حمد هرکس را شفا ندهد چیز دیگر به او بهبودی نخواهد بخشید. (کافی، ج 2، ص 626، ح 22) در کتابی خوندم 70 بار به نیت شفا خونده بشه ( بدون سوره توحید)

من

خدایا عجب از آدمی، که نشانه‌هایت را می‌بیند و انکارتمی‌کند و عجب از تو که انکارش را میبینی و مهربانی میکنی . . . [گل][گل][گل]